dummy

Найбільш недоречні запитання на думку Володі Веретельника

  • 2020-09-06 00:45:56
  • by Admin

1. «Чому так дорого? Можна дешевше?» Повірте, поняття дорого/дешево є дуже відносним. Але ви можете бути впевненими на 100 відсотків у тому, що ми з гуртом Drum Force ретельно і чесно прораховуємо кожен гонорар. Він чого може залежити вартість виступу? Від локації, таймінгу і формату свята. 

2. «А мені сказали, що в них ви брали дешевше». Дивимося на відповідь до першого питання. А ще на рік у календарі, бо інколи так буває, що вам хтось озвучує ціни десятирічної давності. 

3. «А навіщо передоплата?» На жаль, так часто буває, що люди безвідповідально можуть відмінити виступ у останній тиждень. Таким чином «горить» дата. А якщо це Новий Рік або ж День святого Валентина, погодьтеся, що це дуже не рентабельно для нашого гурту Drum Force.  Будьте відповідальними!

4. «Якщо так дорого, то, може, нехай вас приїде двоє, а не троє»! Тут взагалі без коментарів.

5. «А ви б могли „Червону руту” заграти?» Дуже цікаве питання, яке задають гурту Drum Force, учасники якого приїхали грати на ударних.

6. «Ну добре. Я зрозумів, що ви граєте без вокалу. Але могли б, якшо шо, заспівати?»  На таке питання хочеться відповісти : «Ну добре. Я зрозумів, що ви працюєте охоронцем. Але могли б, якшо шо, відремонтувати машину?»

7. «А ви що, нічим більше не заробляєте, крім музики?» Уявіть собі. Навіть таке можливо. І навіть маємо вищу музичну освіту.

8. І останнє, улюблене. Граємо на вулиці, а підходять люди і кажуть : «Ой, ви так гарно граєте. Ви б могли навіть в оркестрі філармонії грати!» А ми сміємося один до одного і думаємо: «Та ми і граємо в оркестрі філармонії!»