dummy

Ідеї для феєричного весілля

  • 2021-05-28 21:27:00
  • by Admin

Коли сукня, зал, ведучий, флористика, кавербенд вже обрані, у молодих постає питання: «А як же ж зробити так, аби кожен гість ще довго-довго згадував про наше свято?» Тут на допомогу приходять шоу-програми. Гурт «Drum Force» вирішив зробити підбірку, щоб наштовхнути вас на цікаві ідеї.

1. Фаєр-шоу. Це класика, але досі вражає. Можливе тільки за певних умов: хороша погода, нічний час, відкрите повітря ну і велика площа. Ви ж не хочете, щоб після весілля хтось із гостей повернувся без зачіски?

2. Бармен-шоу. Тут умови простіші, але потрібно уважно обирати самого бармена. Аби це не перетворилося у гору розбитого посуду. Але, як то кажуть, на щастя

3. Гумор-шоу. Із цим простіше: не потрібно великої кількості реквізитів, якихось особливих умов. Але, є одне «але» : у всіх гумор різний. Тому, врахуйте це при виборі.

4. Художник, котрий малює шаржі гостей за короткий період часу. Це дуже весело. А ще гість буде мати пам‘ятку. Вважайте тільки, щоб митець не зробив із людини справжню «карикатуру». Стане вже не дуже весело.

5. Пісочна анімація. То є справжнє диво, хоч і потребує багато техніки: камера, проектор, темрява у залі. Але це видовище того вартує і не є небезпечним.

6. Шоу-балет. Гостям справді буде цікаво дивитися на танці, проте, молодим потрібно узгоджувати це між собою в парі. Якщо буде занадто багато дівчат, то молодій таке може не сподобатися.

7. Фотобокс. Також класна ідея, бо гості зможуть відразу забрати зі собою спогади про весілля. Хоча, якщо у вас буде працювати такий фотограф, який не затримує матеріал, то тоді фотобокс не дуже знадобиться.

Як ви вже побачили - всюди є певні умови та незручності, бо усім гостям зазвичай подобається різне. Але єдине, що ми точно знаємо: усім подобається барабанне шоу «Drum Force», адже ми не лише граємо запальні треки, а ще й залучаємо гостей і навіть проводимо для них майстер клас. Кожен бажаючий може спробувати зіграти справжнє барабанне соло! Про таке ви точно не пошкодуєте і будете згадувати дуже довго! Замовлення за телефоном: 0979308911